Bezpłatne warsztaty rękodzielnicze w Starej Piekarni

Chcesz, aby Twoja praca ceramiczna była częścią MURALU, który ozdobi wrocławski budynek?

Chcesz, aby Twoja praca ceramiczna była częścią MURALU, który ozdobi wrocławski budynek? Są jeszcze wolne miejsca na BEZPŁATNE warsztaty rękodzielnicze, zwłaszcza na CERAMICZNE KAFLE I cykl 8.10 i 29.10. Każdy może się zgłosić! Chcesz, aby Twoja praca ceramiczna była częścią MURALU, który ozdobi wrocławski budynek? Są jeszcze wolne miejsca na BEZPŁATNE warsztaty rękodzielnicze, zwłaszcza na CERAMICZNE KAFLE I cykl 8.10 i 29.10. Każdy może się zgłosić!

O projekcie:

Do 15 grudnia 2019 r. realizowany w Starej Piekarni będzie projekt dofinansowany ze środków Gminy Wrocław pod hasłem: „Wolni od uzależnień" aktywność twórcza kluczem do życia bez uzależnień. - o fantastycznym działaniu arteterapii nie będziemy nikogo przekonywać, za to chcielibyśmy by jak najwięcej osób mogło skorzystać z przygotowanej przez nas oferty artystycznej.

Co zaplanowano?

Warsztaty CERAMICZNE KAFLE - 3 cykle zajęć po dwa spotkania, od godz. 17:00 - wtorki: I cykl - 8.10 i 29.10. II cykl - 15.10. i 5.11. III cykl - 22.10. i 12.11 Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy na adres: w temacie: CERAMICZNEKAFLE_CYKL... Uwaga! Wykonane przez uczestników warsztatów kafle ceramiczne zostaną przyklejone na jednej ze ścian Starej Piekarni, tworząc mural upamiętniający projektowe działania.

Warsztaty MALARSKIE - 3 cykle zajęć po dwa spotkania, od. godz. 17:00 - środy: I cykl - 16.10. i 23.10. II cykl - 30.10. i 6.11. III cykl - 13.11. i 20.11. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy na adres: w temacie: MALARSKIE_CYKL... UWAGA! Gotowe prace malarskie posłużą do stworzenia wystawy w przestrzeni Starej Piekarni - pod hasłem "Wolni od uzależnień". Wernisaż wystawy odbędzie się podczas uroczystego zakończenia projektu. -

Warsztaty DECOUPAGE - 5 pojedynczych spotkań, od godz. 17:00 - piątki: 11.10., 18.10., 25.10., 15.11., 22.11. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy na adres: w temacie: DECOUPAGE_DATASPOTKANIA... Uwaga! Prace wykonane podczas warsztatów zaprezentowane zostaną w dniu zakończenia projektu. Również te warsztaty będą realizowane pod hasłem „Wolni od uzależnień".

Projekt zwieńczymy wystawą powstałych prac, która odbędzie się w grudniu. Serdecznie zapraszamy do zapisów! niebawem pojawi się więcej szczegółowych informacji. Aktywność twórcza przekształca złe nawyki spędzania czasu.

Pomaga osiągać równowagę i jest dobrym sposobem samorealizacji, oraz jest okazją na wspólne spędzanie czasu. Bez twórczości realizowanej w codziennej aktywności trudno człowiekowi znaleźć przyjemności w życiu i jednocześnie rozwijać się.

Trudno więc wziąć odpowiedzialność za swoje życie i stać się jego świadomym autorem.

Galeria

Powiązane wydarzenia