Zdjęcie wydarzenia Bezpłatny bajkowy program edukacyjny dla dzieci Teatru MTM #zostańwdomu

Bezpłatny bajkowy program edukacyjny dla dzieci Teatru MTM #zostańwdomu

Magiczny TEATR Muzyczny rozpoczął nagrywanie audycji edukacyjnych dla dzieci przygotowanych specjalnie na czas kwarantanny, wspieracjący akcję #zostańwdomu.

Od 18.03 Magiczny TEATR Muzyczny rozpoczął nagrywanie audycji edukacyjnych dla dzieci przygotowanych specjalnie na czas kwarantanny, wspierający akcję #zostańwdomu.

W tym bardzo trudnym dla wszystkich czasie chcielibyśmy ze swojej strony przyłączyć się do pomocy rodzicom, nauczycielom poprzez tworzenie edukacyjnego programu dla dzieci, opartego o podstawę programową przedszkoli i najmłodszych klas szkoły podstawowej.

Liczymy, że nasza praca umili dzieciom czas spędzany w domu i pomoże w przetrwaniu długich dni bez przedszkola i szkoły.

Aktualnie opublikowaliśmy cztery odcinki audycji edukacyjnych dla dzieci. Kolejne są w trakcie realizacji i będą publikowane raz w tygodniu na YouTube. Bajkowi bohaterzy będą ‪ m.in.:

  • Uczyć się z dziećmi piosenek w języku polskim i angielskim, (udostępnimy także wersje karaoke do nauki),
  • opowiadać ciekawe historie i legendy (np.legendy wrocławskie),
  • bawić i edukować.

Odtwarzanie programów dla dzieci jest oczywiście bezpłatne i znajdują się one na YouTube: (również pod linkami):

Organizatorzy chcą aby był to ich mały wkład w poprawę samopoczucia wszystkich rodzin z dziećmi, które muszą ten czas spędzić w domu.

Szczegóły wydarzenia:
magicznyteatrmuzyczny.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia