Zdjęcie wydarzenia Dolnośląska Giełda Fonograficzna

Dolnośląska Giełda Fonograficzna

Dolnośląska Giełda Fonograficzna to cykliczne wydarzenie kulturalne odbywające się w Firleju zawsze w pierwszą sobotą miesiąca, w godzinach od 13.00 do 15.00.

W pierwsze soboty miesiąca, w godzinach od 13.00 do 15.00 Klub Firlej otwiera swoje drzwi dla wszystkich miłośników muzyki: wydawców, sklepów płytowych, kolekcjonerów, wielbicieli płyt winylowych, kaset magnetofonowych, kompaktów i innych nośników z muzyką.

Dolnośląska Giełda Fonograficzna

To cykliczne wydarzenie kulturalne odbywające się w Firleju przeważnie  w pierwszą sobotą miesiąca, w godzinach od 13.00 do 15.00.

Sobotnie spotkania z Dolnośląską Giełdą Fonograficzną to doskonała okazja, aby uzupełniać swoją kolekcję płyt, nabyć trochę nowych nagrań, powymieniać się krążkami, czy po prostu spotykać się i porozmawiać w przyjaznej atmosferze.

Zwykle na giełdzie dostępnych jest co najmniej kilka tysięcy płyt różnych gatunków – rock, metal, jazz, pop, alternatywa, elektronika. Dominujący nośnik to winyl, ale można też znaleźć płyty CD oraz kasety magnetofonowe. Wstęp na giełdę jest bezpłatny zarówno dla wystawców, jak i kupujących. 

Szczegóły wydarzenia:
firlej.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia