Zdjęcie wydarzenia Dzień dziecka 2022 w Formatach

Dzień dziecka 2022 w Formatach

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy najmłodszych z rodzinami na piknik we Wrocławskim Klubie Formaty.

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy najmłodszych z rodzinami na piknik we Wrocławskim Klubie Formaty. Wśród atrakcji znajdą się:

  • Animacje dla dzieci – doświadczeni animatorzy zabiorą Was w podróż dookoła świata, gdzie na wszystkich odwiedzonych kontynentach każdy będzie mógł spróbować swoich sił w różnorodnych konkursach i zabawach z nagrodami!
  • zabawy plastyczne i kolorowe balony - w naszym Namiocie Artystycznym będziecie mogli wziąć udział w różnych zabawach plastycznych, a także zobaczyć, jak powstają kolorowe zwierzątka z balonów - dla każdego stworzymy jego własny balonik!
  • Kącik Malucha - na najmłodszych czekać będzie Kącik Malucha, a w nim gry i zabawy z naszą niezastąpioną Magdą Krawczun!
  • namiot szachowy - prowadzony przez naszego Instruktora Pana Szacha (czyli niezastąpionego pana Marka Ścisłego), w którym każdy najmłodszy będzie mógł spróbować swoich sił w rozgrywce.
  • wata cukrowa - lubicie tę słodycz? Specjalnie dla Was na stanowisku będziemy rozdawać watę cukrową dla najmłodszych!

Wydarzenie odbywać się będzie w godzinach 12.00-14.00. Wstęp wolny – dla dzieci i rodziców. W razie złej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do wnętrz Wrocławskiego Klubu Formaty

Galeria

Powiązane wydarzenia