Dzień Matki w IPs UWr – Spotkanie online z Justyną Dąbrowską

26 maja czyli w Dzień Matki będzie można spotkać się i porozmawiać z Justyną Dąbrowską.

Organizatorzy zapraszają na wyjątkowe spotkanie w wyjątkowym czasie. 26 maja czyli w Dzień Matki będzie można spotkać się i porozmawiać z Justyną Dąbrowską. Prelegentka to absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, certyfikowana psychoterapeutka Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Pracuje w podejściu zintegrowanym.

Ukończyła Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji oraz szkolenie „Parent Infant Psychoanalytic Psychotherapy” w Anna Freud Centre w Londynie.

Pracuje głównie z kobietami w okresie okołoporodowym, prowadzi również terapię relacji rodzic-niemowlę oraz psychoterapię indywidualną dorosłych. Pisze, redaguje i publikuje. Jako autorka wydała między innymi „Matkę młodej matki”, „Nie ma się czego bać. Rozmowy z Mistrzami” oraz „Miłość jest warta starania”. Jako współautorka: „Jaka piękna iluzja” „Rozmowy o odpowiedzialności” i „Psychoterapia dziś. Rozmowy”.

Podczas spotkania, Justyna Dąbrowska podzieli się swoimi refleksjami i doświadczeniem terapeutycznym na temat procesu przechodzenia od bycia córką matki do stawania się matką dziecka! Spotkanie poprowadzi dr Maja Biała z Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego – Certyfikowana psychoterapeutka psychodynamiczna, która współpracowała naukowo, diagnostycznie i terapeutycznie z różnymi oddziałami psychiatrycznymi, przede wszystkim z Oddziałem Dziennym Leczenia Nerwic Katedry i Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Galeria

Powiązane wydarzenia