Zdjęcie wydarzenia „ERGO” Paweł Ponichtera [wystawa]

„ERGO” Paweł Ponichtera [wystawa]

„ERGO” Paweł Ponichtera @ponichtera.pawel 02.08.2025 sobota godz.17:00-21:00 Galeria Magiel @galeriamagiel Ul.Wapienna 19, Wrocław DJ set: @krotkidj

Już w najbliższą sobotę 2 sierpnia przestrzeń Galerii Magiel przejmuje zwycięzca drugiej edycji maglowego open calla, czyli Paweł Ponichtera @ponichtera.pawel.

Zapraszamy serdecznie w sobotni wieczór na wystawę pt. „ERGO” gdzie zobaczycie przekrój jego twórczości.

O wystawie

Moja debiutancka indywidualna wystawa. Zestawiam twórczość sprzed i po mojej wyprowadzce z łódzkich Bałut do Wrocławia. Prace z tych dwóch okresów różnią się od siebie swoją aurą, chociaż wykonane są tradycyjną metodą tuszu i pędzla”. – Paweł Ponichtera

O artyście

Paweł to łodzianin, muralista, malarz i grafik, absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi oraz Politechniki Łódzkiej. Laureat wielu konkursów. Tworzy ilustracje prasowe, plakaty, współpracuje z instytucjami kultury. W swojej twórczości łączy realizm, abstrakcję i geometrię, wykorzystując techniki tradycyjne i cyfrowe.

DJ set

Tego wieczoru zagra dla was DJ Krootki.

Informacje

  • „ERGO” Paweł Ponichtera
  • sobota, 2 sierpnia 2025 sobota
  • godz.17:00-21:00
  • Galeria Magiel, ul. Wapienna 19, Wrocław
  • DJ set: @krotkidj

Do zobaczenia!

Szczegóły wydarzenia:
galeriamagiel.com

Galeria

Powiązane wydarzenia