Zdjęcie wydarzenia Fashion Meeting Targi mody autorskiej – edycja mikołajkowa

Fashion Meeting Targi mody autorskiej – edycja mikołajkowa

Wrocław kolejny raz stanie się stolicą mody tym razem w świątecznej i mikołajkowej odsłonie.

Wrocław kolejny raz stanie się stolicą mody tym razem w świątecznej i mikołajkowej odsłonie. Fashion Meeting to najstarsze w Polsce Targi polskich projektantów mody które w dniach 3-4 grudnia obchodzą swoje 10-lecie!

Od kilku lat targi odbywają się w ramach festiwalu www.kupujswiadomie.pl , w którym tym razem udział weźmie 120 wystawców z całej Polski pod hasłem #KupujŚwiadomieNaŚwięta . To jedne z najbardziej znanych targów dla fanów mody i rękodzieła w których biorą udział znane marki, a także prawdziwa gratka dla osób lubiących łączyć najnowsze trendy ze świadomymi zakupami, przy okazji chcących poznać nowe polskie marki.

Podczas tej edycji targów oprócz wyjątkowych ubrań na zimowy okres, znajdziecie niebanalne prezenty oraz pomysły na stylizacje świąteczne i karnawałowe. Nie zabraknie oryginalnych dodatków i możliwości odświeżenia swojej szafy na zimowy sezon.

Organizatorzy zapraszają do Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń we Wrocławiu! Przyjdź na targi spotkaj się osobiście z Mikołajem w hali Czasoprzestrzeń oraz zrób unikalne zakupy prezentowe dla swoich bliskich.

Poza modą znajdziesz tu kosmetyki naturalne, pyszne jedzenie, słodkości, kawę, dekoracje świąteczne i wiele nietuzinkowych rzeczy na Mikołaja i Święta. Wstęp jest bezpłatny!

Szczegóły wydarzenia:
fashionmeeting.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia