Halloween'owy mini Rajd Nordic Walking

Wrocławskie Centrum Treningowe RightWay zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Mini Rajdzie Halloween'owym Nordic Walking.

Wrocławskie Centrum Treningowe RightWay zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Mini Rajdzie Halloween'owym Nordic Walking, 27.10.2019 do wrocławskiego Parku Grabiszyńskiego. Startujemy o godz. 18.00.

Przewidywany czas zakończenia „Potwornej Rywalizacji" ok. godz. 21.00 Klimat imprezy niepowtarzalny, startujemy po zmroku z czołówkami, ścieżkami parkowymi, gdzie kiedyś był cmentarz....

Zapowiada się Straszna i Potworna rywalizacja.  Mile widziane przebrania! - nagrodzimy najbardziej upiornego walkera! W czasie marszu do pokonania będziemy mieli ok. 10 km trasy alejami starego parku, który kiedyś w części był cmentarzem...

W ramach opłaty Uczestnicy otrzymają:

1. Medal okolicznościowy i pamiątkowe zdjęcie (prześlemy na mail podany w zgłoszeniu) 2. Upominek niespodziankę od Organizatora dla najbardziej upiornego walkera! 3. Losowanie wśród uczestników nagród niespodzianek od sponsorów 4. Opiekę instruktorów RightWay/PFNW 5. Instruktaż zakresu prawidłowej techniki nordic walking 6.

Wspólna, profesjonalna rozgrzewka, trening- ćwiczenia i rozciąganie 7. Wyjątkową atmosferę.

Zapisy elektroniczne. Zapisy i opłata wpisowa - do dnia 24.10.2019 Opłata wpisowa, dorośli - 35 zł Opłata wpisowa, dorośli w dniu marszu – 40 zł.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu marszu z powodu niewystarczającej ilości uczestników (min. 10) i/lub złych warunków pogodowych. W zaistniałej sytuacji Organizator zobowiązuje się do zwrotu pełnej opłaty uiszczonej przez uczestnika. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w treningu przez uczestnika.

Pełna kwota zostanie zwrócona wyłącznie w sytuacji odwołania treningu przez Organizatora. Konto / dane Organizatora: RightWay s.c.

NUMER KONTA BANKOWEGO: mBank 22 1140 2004 0000 3702 7857 4797 Wszystkich zainteresowanych w razie pytań prosimy o kontakt: mail: ; telefon: +48 728 871 846, +48 602 689 215 Miejsce zbiórki: Wrocław, Park Grabiszyński, duży parking samochodowy przy ul. Grabiszyńskiej pod pomnikiem.

Zbiórka godz. 17.45.

Szczegóły wydarzenia:
rightway.com.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia