Zdjęcie wydarzenia Impro Crime Story – improwizowany kryminał [18+]

Impro Crime Story – improwizowany kryminał [18+]

Improwizowany spektakl komediowy w klimacie kryminału.

Na miejscu zbrodni, oprócz ciała, znaleziono kilka dziwnych poszlak. Guma do żucia przyklejona do ściany.  Zbity zegarek na skórzanym pasku pokazujący godzinę 12:01.  Lewy klapek, ewidentnie za mały, by należeć do ofiary.  Kto mógł ją zabić i dlaczego? 

Dwóch dzielnych detektywów będzie musiało przeprowadzić serię przesłuchań pełnych niespodziewanych retrospekcji, by dowiedzieć się prawdy i by sprawiedliwości stało się za dość. A prawą ręką detektywów będziecie Wy! 

Bacznie obserwujcie każdą scenę, wyłapujcie najmniejsze szczegóły z zeznań, ponieważ na końcu naszego improwizowanego kryminału to Wy wskażecie zabójcę! I w końcu dowiemy się, co tego feralnego wieczoru się stało…

GDZIE: Schody Donikąd, Plac Solny 13, Wrocław Wydarzenie dla osób powyżej 18 roku życia

BILETY:  - 25 zł - early birds online (tylko do piątku do godziny 19:00) - 30 zł - cena regularna online - 35 zł - cena biletów na kasie 30 minut przed spektaklem IMPROWIZOWANE PONIEDZIAŁKI 

Jesteśmy zespołem komików, improwizatorów, opowiadaczy, słowem ludzi których zjednoczyła chęć opowiedzenia wesołej historii na scenie i zamienienia poniedziałku w trzeci dzień weekendu. Gramy co tydzień za każdym razem zaskakując tematem i formą. 

Szczegóły wydarzenia:
tinyurl.com

Galeria

Powiązane wydarzenia