Zdjęcie wydarzenia „Spotkajmy się we Wrocławiu” Koncert: 40-lecie Lady Pank

„Spotkajmy się we Wrocławiu” Koncert: 40-lecie Lady Pank

Gwiazdą wieczoru będzie legendarny zespół Lady Pank. Zespół został założony w 1981 roku we Wrocławiu.

Gwiazdą wieczoru będzie legendarny zespół Lady Pank. Zespół został założony w 1981 roku we Wrocławiu. Koncert jubileuszowy miał się odbyć już w ubiegłym roku, jednak pandemia pokrzyżowała te plany. Jan Borysewicz z zespołem zagra najbardziej znane przeboje grupy.

Z okazji jubileuszu zespołu, we Wrocławiu pojawi się krasnal Mała Lady Punk, nawiązujący do niezapomnianego przeboju.

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami

O 16.00 otwarcie Strefy Dostępności z wolontariatem i pętlą indukcyjną. W strefie dostępności, która będzie znajdowała się naprzeciwko sceny miejsce znajdą m.in. osoby z niepełnosprawnością ruchową, osoby słabosłyszące czy niewidome. Na miejscu będą czekali asystenci-wolontariusze, którzy pomogą na przykład w przemieszczeniu się z i do tramwaju lub do toalety. 

Myslovitz, Flow Up!, Mescalero

Oprócz Lady Pank, w piątek, 24 czerwca, na scenie we Wrocławiu zagości także obchodzący 30-lecie działalności Myslovitz. Zespół ma w swoim dorobku już 10 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. W tym roku w sklepach pojawi się kolejna.

Na scenie pojawi się także Flow Up!. To pop-rockowy projekt muzyczny założony przez gitarzystę Tomasza Wolaka w 2017 roku we Wrocławiu. Wokalnie w zespole udziela się znana także z solowych dokonań Malwina Jańta.

Piątkowe spotkanie rozpocznie Mescalero - zespół tworzący szeroko pojętą muzykę hard-rock metal. Grają energetycznie i po polsku. I to dlatego oni rozgrzeją publiczność na wrocławskim rynku.

Początek koncertu godz. 16.00, podane godziny są orientacyjne

  • 16.00 Mescalero
  • 17.05 Flow UP
  • 18.05 Myslovtiz
  • 20.00 Lady Pank (koncert z tłumaczeniem migowym)

Galeria

Powiązane wydarzenia