Koncert „Cinema Paradiso” w Sky Tower

17 września formacja West Side Sinfonietta wystąpi w Sky Tower, by zachwycić publiczność kultowymi utworami muzyki filmowej.

Kiedy siły łączą najlepsi instrumentaliści w kraju nie ma wątpliwości, że stworzą projekt muzycznie doskonały, czego przykładem jest formacja West Side Sinfonietta, założona przez artystów Narodowego Forum Muzyki im. W. Lutosławskiego we Wrocławiu oraz Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie.

17 września ten wyjątkowy zespół wystąpi w Sky Tower, by zachwycić publiczność kultowymi utworami muzyki filmowej. W czasie koncertu „Cinema Paradiso” usłyszymy m.in. „Moon River” ze „Śniadania u Tiffany’ego” czy utwory z „Ojca Chrzestnego” i „Listy Schindlera”. Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona - o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

17 września w Sky Tower będzie można poczuć klimat wydarzeń organizowanych w najznakomitszych instytucjach muzycznych w kraju. Muzycy, na co dzień koncertujący z Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu i Filharmonią w Szczecinie, wystąpią przed stuosobową publicznością i zaprezentują repertuar pełen wzruszeń oraz sentymentalnych powrotów do klasyki światowej kinematografii. W czasie godzinnego show wykonają kompilację najwspanialszych kompozycji muzyki filmowej.

Wybrzmią utwory z produkcji takich jak: „Śniadanie u Tiffany’ego”, „Ojciec chrzestny”, „West Side Story”, „Cinema Paradiso” czy „Lista Schindlera”. - Dla wszystkich miłośników wydarzeń kulturalnych w Sky Tower przygotowaliśmy prawdziwą muzyczną ucztę.

Niebawem wystąpi u nas niezwykła formacja, słynąca z pełnych energii i pasji koncertów. Zespół składa się z uzdolnionych instrumentalistów, członków najlepszych orkiestr w Polsce. Jestem przekonana, że zaproszeni artyści stworzą dla naszej publiczności magiczną atmosferę. Gorąco zachęcam do rezerwacji biletów. Przygotowaliśmy dla Państwa 100 darmowych wejściówek – mówi Jagoda Najwer, odpowiedzialna za marketing Sky Tower.

West Side Sinfonietta w Sky Tower wystąpi w składzie:

  • Jowita Kłopocka – skrzypce,
  • Artur Tokarek – altówka,
  • Maciej Kłopocki – wiolonczela,
  • Krzysztof Domański – flet, Michał Siciński – klarnet,
  • Jacek Sosna – kontrabas i Mateusz Rozek – fortepian.

Nie zabraknie również koncertmistrza i skrzypka Marcina Danilewskiego. Koncert odbędzie się 17 września o godz. 20:00 na poziomie +1, w lokalu naprzeciwko Subway. Zainteresowani mogą zgłaszać chęć udziału w wydarzeniu pod adresem: . O uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki. Wydarzenie odbywać się będzie z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

Przy wejściu dostępny będzie płyn do dezynfekcji dłoni, w lokalu zachowana zostanie bezpieczna odległość pomiędzy miejscami siedzącymi. Uczestnicy koncertu zobowiązani są do zakrywania ust oraz nosa.

Szczegóły wydarzenia:
galeria.skytower.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia