Konferencja Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu – online

Fundacja Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza przedstawicieli trzech sektorów na konferencję, która odbędzie się 26 listopada.

Fundacja Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza przedstawicieli trzech sektorów na konferencję, która odbędzie się 26 listopada. Tematem przewodnim konferencji jest Współpraca.
 
Podczas tegorocznej edycji wydarzenia spotkamy się m.in. Anną Podlewską - Dyrektor ds. Strategicznych Inicjatyw HR w Credit Agricole Bank Polska, Katarzyną Józefowicz -  Prezes Zarządu Credit Suisse, Ewą Zamościńską z CSRinfo oraz Isaura i Piotrem Felcenloben z Fundacji Lemura.
 
Podobnie jak w poprzednich latach zostaną zaprezentowane case studies, które obrazują, jak w praktyce wygląda społeczna odpowiedzialność biznesu, wolontariat kompetencyjny czy współpraca międzysektorowa. 

 

Program:

 
  • 9.00-9.40       Anna Podlewska - Credit Agricole Bank Polska. Odpowiedzialność u źródła czyli dbałość pracodawcy o swoich pracowników. O  tym jakie drzwi i możliwości otworzyła pandemia dla odpowiedzialności w biznesie. O bezpieczeństwie pracowników i klientów. O wspieraniu aktywności, rozwijaniu różnorodności, integracji pracowników w świecie pracy zdalnej. O motywacji i dbaniu o codzienny komfort w pracy poza biurem i w biurze.  O zmianach, które stały się nowym status quo.
  • 10.00-10.40      Ewa Zamościńska - CSRinfo. Zrównoważony rozwój w trudnych czasach. Na ile Covid-19 wpływa na postrzeganie i realizację celów zrównoważonego rozwoju? Jaka jest kondycja odpowiedzialnego biznesu? Które trendy najsilniej wpływają na plany działania menedżerów CSR?
  • 11.00-11.40      Katarzyna Józefowicz - Credit Suisse
  • 12.00-12.40      Isaura i Piotr Felcenloben - Fundacja Lemura. Zdalny wolontariat pracowniczy z Lemurami. Stop pandemicznym wymówkom – udowadniamy, że zdalny wolontariat pracowniczy w Twojej firmie może działać. Angażujemy wolontariuszy do wsparcia pacjentów onkologicznych na Dolnym Śląsku.
  • 13.00-13.40      Case Study
Rejestracja: link

Szczegóły wydarzenia:
akademiaodpowiedzialnosci.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia