Zdjęcie wydarzenia Międzynarodowy festiwal sztuk performatywnych Imagenations

Międzynarodowy festiwal sztuk performatywnych Imagenations

Organizatorzy zapraszają na pierwszą edycję międzynarodowego festiwalu sztuk performatywnych i filmowych, odbywający się w Czasoprzestrzeni.

Organizatorzy zapraszają na pierwszą edycję międzynarodowego festiwalu sztuk performatywnych i filmowych, odbywający się w Czasoprzestrzeni.

Podczas festiwalu odbędą się pokazy filmów niezależnych, kina studenckiego, awangardowego i offowego. Ponadto uczestnicy będą mogli wziąć udział w widowiskach taneczno-performatywnych oraz happeningach, których wykonawcami będą m.in. studenci szkół artystycznych (tancerze, aktorzy, artyści performerzy). Również można będzie zobaczyć tegoroczne prace artystyczno-badawcze studentów kulturoznawstwa. Festiwal będzie zarazem przeglądem prac młodego pokolenia dojrzewających twórców z Polski i nie tylko! Prezentowane będą m.in. prace studentów i artystów portugalskich.

Celem festiwalu jest dotarcie do szerokiego grona widzów i odbiorców nie tylko związanych z branżą filmową i teatralną. Chcielibyśmy przypomnieć i pokazać, że kino, teatr łączą w sobie różne dziedziny artystyczne i mogą być eksperymentalną formą poznawania rzeczywistości.

Zgłoszenia należy przesyłać przez formularz oraz linki z materiałem na e-maila. 

 Formularrz zgłoszeniowy e-mail:

Kategorie:

I Teatr tańca/ruchu, teatr offowy (długie, krótkie formy, solo, zespół) II Performance + happening (długie, krótkie formy lub występny na żywo albo w formie zarejestrowanej-video) III Video art IV Video performance V Filmy niezależne (krótko, średnio, pełnometrażowe)

Galeria

Powiązane wydarzenia