Mindfulness – praktyka uważności

Poszukujesz wytchnienia od codzienności? Potrzebujesz spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy?

Poszukujesz wytchnienia od codzienności? Potrzebujesz spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy? Jeśli chciałbyś zatrzymać się na chwilę, zaznać głębokiego wyciszenia, poczuć harmonię i skontaktować się ze swoim wnętrzem – organizatorzy zapraszają na warsztat „Mindfulness - praktyka uważności”.

Celem warsztatów jest przybliżenie techniki mindfulness oraz jej praktyczne zastosowanie w radzeniu sobie ze stresem i emocjami. Dzięki warsztatom zrozumiesz mechanizm działania swoich emocji i poznasz prawdziwe potrzeby za nimi stojące. Czego możesz się spodziewać? W pierwszej części warsztatów, dowiesz się, czym jest mindfulness.

Poznasz podstawowe zagadnienia związane z uważnym stylem życia. Dowiesz się, jak łatwo wprowadzić spokój i wyciszenie na co dzień tak, by stało się naturalnym nawykiem niczym mycie zębów.

Poznasz kilka prostych metod na radzenie sobie ze stresem i napięciem w ciele. Podczas warsztatów doświadczysz również uczucia głębokiego relaksu.

Z łatwością będziesz mógł stosować poznane techniki w codziennym życiu. W drugiej części warsztatów porozmawiamy o emocjach.

Zdobędziesz podstawową wiedzę na temat emocji, dowiesz się czemu służą i skąd się biorą. Będziesz miał szansę przyjrzeć się swoim emocjom, tak by świadomie na nie wpływać. Nauczysz się wyrażać i komunikować swoje emocje.

Z warsztatu wyjdziesz bardziej świadomy siebie i tego jak radzić sobie z emocjami w przyszłości. Zajęcia są interaktywne - podczas spotkania zdobędziesz podstawową wiedzę i zastosujesz ją od razu w praktyce w czasie trwania warsztatów.

Doświadczysz też stanu głębokiego relaksu.

Sprawdź inne dostępne terminy: 14.03.2020 godz. 11:00-14:00.

Szczegóły wydarzenia:
krzywykomin.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia