Miód Cytryna dla Marka – Wytrenuj się w pomaganiu online

Miód Cytryna zaprasza na regularne treningi online i jeden z nich postanowił przygotować charytatywnie dla naszego podopiecznego – Marka.

W Fundacji VOTUM starają się być aktywni fizycznie, pomimo panującej sytuacji, do czego zachęcają wszystkich  podopiecznych i ich bliskich. Sami korzystają  z treningów online, dlatego do jednego z nich chcą Was wszystkich zaprosić. Uczestnicy będą ćwiczyć z poznańskim Fitness Clubem Miód Cytryna.

Miód Cytryna zaprasza na regularne treningi online i jeden z nich postanowił przygotować charytatywnie dla naszego podopiecznego – Marka. Udział mogą wziąć wszyscy, nawet ci, którzy dawno zapomnieli ile przyjemności daje ruch! Postawimy na ćwiczenia wzmacniające, które przydadzą się szczególnie w obecnej sytuacji, gdy jesteśmy zamknięci w domach, często spędzając całe dnie w pozycji siedzącej. Nasza maraton obejmować będzie dance fitness, część wzmacniającą „fit body” oraz krótki stretching.

Dance Fitness Tańczymy, ćwiczymy, gubiąc przy tym zbędne kilogramy. Zajęcia zawierają w sobie elementy tańca i aerobiku. Wykwalifikowany instruktor prezentuje proste układy taneczne inspirowane muzyką latynoską i nie tylko. 

Fit Body Idealny trening dla miłośniczek pięknych brzuchów, jędrnych ud i okrągłych pośladków. Zajęcia nadają się zarówno dla osób zaawansowanych jak i dla tych, którzy w fitnessie stawiają swoje pierwsze kroki. Na zajęciach skupiamy się na wszystkich partiach mięśniowych. Przeplatane zostają ćwiczenia wzmacniające z elementami cardio. Kończymy trening krótkim stretchingiem.

Ćwiczymy dla Marka Marek jest otwartą, towarzyską osobą, pracował jako nauczyciel oraz prowadził swoją firmę informatyczną. Niestety zdarzył się wypadek. Teraz wymaga kosztownego leczenia i rehabilitacji. Sam uwielbiał kontakt z ludźmi, dlatego liczymy na wiele pozytywnej energii z całej Polski. 

30 maja o 11.00 na wydarzeniu umieszczony będzie link do treningu. Organizatorzy zachęcają do wpłat  na konto 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000 z dopiskiem: dla Marka Trzcińskiego.

Galeria

Powiązane wydarzenia