Zdjęcie wydarzenia Mistrzuniu Impro – pojedynek na śmiech i życie

Mistrzuniu Impro – pojedynek na śmiech i życie

Dwunastu zawodników.Kilka zabawnych impro-gier. Mnóstwo pomysłów. Jeszcze więcej śmiechu! Kto z nich okaże się najlepszy?

Dwunastu zawodników.Kilka zabawnych impro-gier. Mnóstwo pomysłów. Jeszcze więcej śmiechu!  Kto z nich okaże się najlepszy? Kto skradnie serca Widzów wróci do domu z BArdzo NAdzwyczajną NAgrodą (w skrócie BANANĄ)?!  Zadecydujecie o tym… WY! 

Podczas tego wieczoru będziecie świadkami improwizowanych pojedynków przyprawionych potem, wysiłkiem, żądzą zwycięstwa i szaleństwa wylewającego się ze sceny!

Będziecie także Sędziami - oklaskami przyznawać będziecie punkty dzielnym, niestrudzonym zawodnikom, a musicie wiedzieć, że impro to ich drugie imię! 

Na koniec, w wielkim finale, wyłonicie jednego jedynego, zasłużonego - MISTRZUNIA MIESIĄCA! To będzie pojedynek na śmiech i życie! GDZIE: Schody Donikąd, Plac Solny 13, Wrocław BILETY W CENIE: - 25 zł - early birds online (tylko do piątku do godziny 19:00) - 30 zł - cena regularna online - 35 zł - cena biletów na kasie 30 minut przed spektaklem 

IMPROWIZOWANE PONIEDZIAŁKI 

Jesteśmy zespołem komików, improwizatorów, opowiadaczy, słowem ludzi których zjednoczyła chęć opowiedzenia wesołej historii na scenie i zamienienia poniedziałku w trzeci dzień weekendu. Gramy co tydzień za każdym razem zaskakując tematem i formą. 

Szczegóły wydarzenia:
rb.gy

Galeria

Powiązane wydarzenia