Mój boski rozwód – monokomedia

„Mój boski rozwód" to szalenie dowcipna i błyskotliwa komedia o miłości i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia.

„Kay zapewniała mnie, że pierwsze 50 lat w życiu kobiety to są te najgorsze. Mówiła, że powinnam spojrzeć na swoje życie jak na smakowity obiad, a na mężczyznę jak na dodatek – przyjemny, ale niekonieczny. Poradziła mi, żebym się sobie oświadczyła, sama przyjęła oświadczyny i sama wyszła za siebie. Aby… kochać siebie aż do śmierci. Śmiejcie się jak chcecie, ale mi to pomogło.”

Zapraszamy na „Mój boski rozwód” – dogłębne studium psychiki dojrzałej kobiety, która może okazać Wam się bliższa, niż mogłybyście sądzić! Jest to szalenie dowcipna i błyskotliwa komedia o miłości i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, a także o kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich. Śmieszne i zarazem wzruszające sytuacje oraz pełne humoru i życiowej mądrości teksty sprawią, że zupełnie inaczej spojrzycie na swoje życie.

  • Występuje: Krystyna Podleska 
  • Reżyseria: Jerzy Gruza 
  • Scenografia: Wojciech Stefańczyk 

BILETY w cenie 45 pln / os. do nabycia osobiście w Klubie Tęcza oraz w sklepie online

Informacje: 881 921 620

Szczegóły wydarzenia:
kultura-siechnice.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia