Mój osobisty notes – Japońska Technika Introligatorska

Organizatorzy zapraszają seniorów na warsztaty introligatorskie podczas, których będzie można stworzyć swój własny notes.

Organizatorzy zapraszają seniorów na warsztaty introligatorskie podczas, których będzie można stworzyć swój własny notes, a następnie oprawić go w autorską, zaprojektowaną przez siebie okładkę. Praca nad własnym notatnikiem to fascynująca przygoda, a nadanie mu spersonalizowanego wyglądu uczyni każdy egzemplarz wyjątkowym.

Uczestnicy zajęć poznają japońską technikę oprawy, która jest niezwykle efektowna, a zarazem możliwa do powtórzenia w domu, dzięki czemu w przyszłości będzie możliwe stworzenie, nie tylko notesu, a np. albumu na zdjęcia, dla siebie lub jako prezentu dla kogoś bliskiego.

Na warsztaty można zapisać się na 3 sposoby: poprzez formularz internetowy dostępny na stronie telefonicznie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-16:00, nr tel. 71 733 44 30 osobiście w CRZ Krzywy Komin przy ul. Dubois 33-35a również od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Szczegóły wydarzenia:
krzywykomin.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia