Mosty i Wyspy Wrocławia

Zapraszamy na wieczorny spacer wzdłuż Odry i jej przepięknie iluminowanych brzegów.

Niektórzy nazywają Wrocław “Wenecją Północy” gdyż przepływająca przezeń Odra tworzy tu ponad 21 malowniczych wysp a mieszkańcy przez wieki zbudowali na rzece ponad 100 mostów.

Zapraszamy na wieczorny spacer wzdłuż Odry i jej przepięknie iluminowanych brzegów. Przejdziemy przez najbardziej malownicze zakątki miasta, będziemy także świadkami niezwykłego wydarzenia – rytuału zapalania starych ulicznych lamp, który nie zmienił się od setek lat. Zanurz się z nami w bajkową atmosferę wieczornego Wrocławia i posłuchaj historii o tym jak natura przez wieki kształtowała miasto i jego losy. Dowiedz się o największej powodzi w jego historii, która miała miejsce zaledwie dwie dekady temu. Podziwiaj z nami odwagę wrocławian, którzy stanęli w obronie miasta i dzięki temu nauczyli się je kochać, wielu po raz pierwszy od zakończenia II wojny światowej.

  • Wycieczki możecie zarezerwować tutaj: +48 513 875 814, https://freewalkingtour.com/pl/tours/mosty-i-wyspy-wroclawia/
  • Spotykamy się przy pomniku Aleksandra Fredry na Rynku Głównym.
  • Pamiętajcie, że rezerwacja jest obowiązkowa, koniecznie załóżcie maseczki, my też będziemy zamaskowani, ale bądźcie pewni, że będziemy uśmiechać się do Was oczami! 
  • Ustaliliśmy limit wielkości grup, także spieszcie się i rezerwujcie!
  • Wycieczki działają w naszej stałej formule “free tours”  to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę. Wysokość kwoty jest dowolna. Możecie jednak pomyśleć o wycieczce jak o wypadzie do kina. Przez około 2 godziny będziecie się dobrze bawić. Niech kwota odzwierciedla cenę biletu  to, czy byliście w tanim kinie studyjnym czy w drogim multipleksie pozostawiamy już Waszej decyzji. Natomiast prosimy o nie jedzenie popcornu na wycieczce.

 

Zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia:
freewalkingtour.com

Galeria

Powiązane wydarzenia