Zdjęcie wydarzenia Najpopularniejsze Atrakcje Wrocławia – spacer z przewodnikiem

Najpopularniejsze Atrakcje Wrocławia – spacer z przewodnikiem

Podczas spaceru, pełen pasji i zaangażowania przewodnik zabierze Cię w podróż przez stulecia. Odwiedzisz słynne wyspy Wrocławia – Ostrów Tumski i wyspę Piasek

Chcecie odkryć najpopularniejsze atrakcje Wrocławia? Ta wycieczka przeznaczona jest dla tych, którzy chcą zapoznać się z najważniejszymi miejscami na mapie stolicy Dolnego Śląska.

Podczas spaceru, pełen pasji i zaangażowania przewodnik zabierze Cię w podróż przez stulecia. Odwiedzisz słynne wyspy Wrocławia – Ostrów Tumski i wyspę Piasek – miejsce, gdzie ponad 1100 lat temu narodziło się miasto. Zobaczysz perły architektury gotyckiej i barokowej min. Katedrę, Uniwersytet Wrocławski, wrocławskie fary i wiele, wiele innych.

W drodze do Rynku odwiedzimy słynne miejsce lokalnego handlu – Halę Targową z klimatyczną herbaciarnią, tematyką nawiązującą do przedwojennego Breslau. Ta trasie nie zabraknie średniowiecznego więzienia i urokliwych Jatek. W trakcie zwiedzania poznacie także historię wrocławskich krasnali. Wycieczka zakończy się pośród malowniczych kamieniczek Rynku.

Pełen barokowego splendoru plac rynkowy wraz z imponującym budynkiem Starego Ratusza od ponad 800 lat pozostaje bijącym serem miasta.

Minimalna liczba uczestników wycieczki: 2 osoby. Wymagana rezerwacja.

Cena biletów:

  • Bilet normalny 40 zł

Zapisy telefoniczne +48 732 741 907 lub mailowe: rs.

Szczegóły wydarzenia:
meetmycity.tours

Galeria

Powiązane wydarzenia