Nasze! Zdolne dzieciaki

Nasze! Zdolne dzieciaki to wystawa dla dzieci, na której będzie można zobaczyć ilustracje dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 51.

Nasze! Zdolne dzieciaki to wystawa prac dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 51, które pracowały pod okiem nauczycielki plastyki – Mirosławy Joszczuk. Na pierwszym piętrze Zamku będzie można oglądać prace młodych artystów, kompletne dzieła, twórczość podyktowaną dziecięcą wyobraźnią, poczuciem estetyki i wyczuciem koloru.

Rodzice Zdolnych dzieciaków: To są wyjątkowe dzieci. I mają wyjątkowy dar. Trzeba o to zadbać. One mają niezwykłą wrażliwość, którą warto pielęgnować. I ten talent! Talent, który na różne sposoby i różnymi środkami – trzeba rozwijać.

Trzeba pomóc im go rozwijać, bo z tych małych zdolnych pączków rozwiną się ogromne, jeszcze większe wspaniałe talenty! Zatrzymajcie się na chwilę i zanurzcie w ich świecie.

Świecie, który przelały dla nas na papier. To dzieciaki nasze, znajome. Z podwórka, ze szkolnego korytarza, z tej samej klasy, ulicy, okolicy. Zatrzymajmy się na chwilę. Zauważmy je. Nasze zdolne dzieciaki.

Wstęp wolny.

Szczegóły wydarzenia:
zamek.wroclaw.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia