Niespotykanie porządny dom - spektakl warsztatowy

Spektakl warsztatowy, przygotowany przez uczestników warsztatów aktorskich w Klubie pod Kolumnami na podstawie znanego dramatu Gabrieli Zapolskiej.

„Niespotykanie porządny dom" to spektakl warsztatowy, przygotowany przez uczestników warsztatów aktorskich w Klubie pod Kolumnami na podstawie znanego dramatu Gabrieli Zapolskiej pt. "Moralność Pani Dulskiej".

Przedstawiamy historię rodziny, w której panują określone zasady moralne. Pod wpływem wydarzeń, sytuacja w domu zaczyna się komplikować. Czy uda się uniknąć „szkandalu"? Jak rozwiążą dylemat, w którym praca nad "poprawnym" wizerunkiem przeplata się z chęcią realnego życia? Na te i inne pytania odpowiemy podczas trwania spektaklu, nad którym uczestnicy warsztatów aktorskich pracowali od lutego. Zajęcia rozpoczęły się w październiku pracą nad warsztatem aktorskim, by w kolejnym semestrze, zdobyte umiejętności, wykorzystać na scenie. Interpretacja dramatu Gabrieli Zapolskiej to gratka dla osób lubiących klasyczne rozwiązania sceniczne z zachowaniem uniwersalnego przekazu dramatu.

  • Prowadzenie warsztatów: Klaudia Klara Lewandowska
  • Co: pokaz warsztatowy pt. "Niespotykanie porządny dom"
  • Gdzie: Klub Pod Kolumnami, pl. św. Macieja 21, Wrocław 25 czerwca, wtorek, godz. 17:00
  • Wstęp wolny

Szczegóły wydarzenia:
kolumny.art.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia