Oprowadzanie: Postacie płynącego świata w OP ENHEIM

Oprowadzania po wystawie Asana Fujikawa & David Hockney. „Postacie płynącego świata"

Oprowadzania po wystawie Asana Fujikawa & David Hockney. „Postacie płynącego świata". Kuratorka: Matilda Felix Z uwagi na bezpieczeństwo i komfort obowiązuje rezerwacja miejsc.

Zapisy: / Kierowani prośbami i sugestiami naszych gości otwieramy wystawę Asany Fujikawy i Davida Hockneya pt. „Postacie płynącego świata" również w weekendy – w formie oprowadzań. Chcemy, aby była to sytuacja bezpieczna i komfortowa dla wszystkich uczestników, dlatego wprowadzamy ZAPISY. Dzięki nim będziemy mogli przygotować się do przywitania Was w galerii, a także zastosować niezbędne środki ostrożności. Uwaga!

Aby oprowadzanie odbyła się w danym terminie, grupa musi liczyć co najmniej 7 osób. 10 osób to maksymalna liczba gości podczas jednego oprowadzania.

Harmonogram oprowadzań:

  • 25.07, godz. 15.00
  • 26.07, godz. 15.00
  • 1.08, godz. 15.00 
  • 2.08, godz. 15.00 
  • 8.08, godz. 15.00 
  • 9.08, godz. 15.00. 

Zapisy.

Wybierz termin, który najbardziej Ci odpowiada i prześlij  wiadomość na Facebooku lub na adres . Pamiętaj, aby otrzymać potwierdzenie zapisu. 

Organizatorzy: OP ENHEIM, Georg Kolbe Museum, Berlin Współorganizator: ABIS Sammlung Mecenas: Womak Holding SA Patroni medialni: Magazyn Szum, Gazeta Wyborcza Wrocław, KuKulturze, GoOut Partner: Sign.pl, Fundacja Przyjaźni Polsko-Japońskiej NAMI ポーランド日本親善友好財団 波

Szczegóły wydarzenia:
facebook.com

Galeria

Powiązane wydarzenia