Wydarzenie odwołane. Piekło - Niebo

Baśniowe widowisko, którego akcja rozgrywa się między ziemią, niebem i piekłem. Główna bohaterka, mama siedmioletniego Tadzia, trafia do nieba.

Wydarzenie odwołane.

PIEKŁO - NIEBO w reżyserii Jakuba Krofty to baśniowe widowisko, którego akcja rozgrywa się między ziemią, niebem i piekłem.

Główna bohaterka, mama siedmioletniego Tadzia – miłośnikom muzyki klubowej znana jako DJ DAJE RADĘ - trafia do nieba. Szybko jednak uznaje, że jej czas jeszcze się nie skończył i że za wszelką cenę musi wrócić na ziemię do swojego synka. W trakcie ucieczki z zaświatów poznaje diabła, który chciałby zostać człowiekiem, archanioła, który kiedyś był człowiekiem, oraz własnego tatę, który jest tylko połową człowieka.
Tę trochę wesołą, a trochę smutną historię opowiada nam Tadzio, który po odejściu mamy schował się w szafie i nie chce z niej wyjść. Wraz z nim przeżywamy stratę i próbujemy się z nią pogodzić.

PIEKŁO – NIEBO to spektakl o miłości i przemianach, które musimy akceptować, żeby żyć pełnią życia. A jednocześnie o kobiecej sile, buncie, niezgodzie na to, co przynosi nam los. I o tym, że matki zawsze DAJĄ RADĘ.

Spektakl dla dzieci 7+

Bilety 20 zł ulgowe, 25 zł normalne, rezerwacja 71 335 49 11/12/49 

 

Szczegóły wydarzenia:
teatrlalek.wroclaw.pl

  • genre teatr lalek
  • director Jakub Krofta
  • writer Maria Wojtyszko
  • design Matylda Kotlinska
  • actors Jolanta Góralczyk
    Anna Makowska-Kowalczyk
    Agata Kucińska
  • premiereDate 2016-12-04

Galeria

Powiązane wydarzenia