Zdjęcie wydarzenia „Pinokio” - muzyczno-akrobatyczna baśń familijna

„Pinokio” - muzyczno-akrobatyczna baśń familijna

Twórcy spektaklu „Prometeusz” zapraszają na familijne widowisko muzyczno-akrobatyczne ... P I N O K I O ! Już 24 lutego na Scenie ATM!

Twórcy spektaklu „Prometeusz” zapraszają na familijne widowisko muzyczno-akrobatyczne ... P I N O K I O w reżyserii Kamila Przybosia! Już 24 lutego na Scenie ATM o 13:00 i o 17:00!

Spektakl „Pinokio” na podstawie powieści Carlo Collodiego dzięki połączeniu zaskakujących środków wyrazu jest porywającą propozycją dla całych rodzin! Ponadczasowe przesłanie utworu Collodiego – pochwała życzliwości i troski o słabszych, siła przyjaźni, budzenie poczucia odpowiedzialności oraz szacunku dla nauki i pracy – zostanie połączone z nowoczesną formą spektaklu.

Przedstawienie pokaże je w odświeżonym kształcie za pomocą oryginalnego połączenia środków wyrazu, takich jak: ekspresja teatralna, taniec, akrobatyka, śpiew, akrobatyka powietrzna oraz sztuka kuglarska. Spektakl przywraca do artystycznego obiegu niesłusznie zapomnianą klasykę światowej literatury dla dzieci.

Za „Pinokia” odpowiedzialny jest agencja artystyczna Everest Production, znana dolnośląskiej publiczności jako współtwórca i producent kultowego spektaklu akrobatycznego „Prometeusz”. Czas trwania: 70 minut (bez przerwy) Spektakl dla dzieci od 5 roku życia.

Galeria

Powiązane wydarzenia