Zdjęcie wydarzenia Red Bull Speed Ways – bolid vs. motocykl żużlowy

Red Bull Speed Ways – bolid vs. motocykl żużlowy

30 maja br. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się „Red Bull Speed Ways”.

30 maja br. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się „Red Bull Speed Ways” - wydarzenie, podczas którego kibice motorsportu po raz pierwszy w historii zobaczą na żywo w akcji bolid Red Bull Racing w konfrontacji z motocyklem żużlowym. W bolidzie pojedzie wicemistrz świata w Formule 1, David Coulthard, a na motocyklu pomysłodawca tej imprezy, Maciej Janowski. Na niespełna 2 miesiące przed wydarzeniem wyprzedała się główna pula biletów (ponad 9 tys. wejściówek). Dodatkowa transza trafi do sprzedaży 20 kwietnia.

Podczas „Red Bull Speed Ways” fani motorsportu zobaczą nie tylko bolid F1, ale także spektakularne pojedynki z udziałem m.in. Adama Małysza, który zadebiutuje w aucie WRC oraz Kuby Przygońskiego w samochodzie driftowym. Co więcej, w powietrzu zobaczymy pilota akrobacyjnego i wyścigowego, Łukasza Czepielę. Podczas wydarzenia będzie można spotkać się również z Kacprem Sztuką, kierowcą Formuły 3.

„Red Bull Speed Ways” odbędzie się w czwartek 30 maja 2024 roku na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Już od godz. 12:00 na Błoniach Stadionu będzie można z bliska zobaczyć pojazdy, spotkać kierowców, zagrać na symulatorach czy zmierzyć się w pit stop challenge. Start imprezy na stadionie o godz. 17:00.

Galeria

Powiązane wydarzenia