Zdjęcie wydarzenia Rysowanie, Wino i Magia

Rysowanie, Wino i Magia

Zapraszamy na wieczór pełen magii, wina i rysunkowej twórczości.

Zapraszamy na wieczór pełen magii, wina i rysunkowej twórczości. To będzie prawdziwie niezwykłe wydarzenie, gdzie będziesz miał okazję poczuć artystyczne flow i przyjemność jaką może ono sprawiać, nawet jeśli nie czujesz się "artystycznie uzdolniony". Skorzystaj z magii, która jest na wyciągnięcie ręki. W pięknej przestrzeni Sztuki na miejscu (w samym centrum wrocławskiego Rynku), przy delikatnych dźwiękach muzyki, kieliszku wina i pysznych przekąskach - stworzysz serię szkiców rysunkowych w wybranych przez siebie technikach.

Na miejscu czekać będą zarówno tradycyjne ołówki, węgiel czy sepia jak i cienkopisy, ekolina, tusze i inne narzędzia rysunkowe. Każdy z uczestników otrzyma też na starcie swój mały poręczny szkicownik, który schowany później do plecaka czy torebki, przypomni Wam, żeby częściej z niego korzystać. Szybkie, wrażeniowe szkice tworzą piękny wizualny pamiętnik, pomagają nam się odstresować i są znakomitą, zdrową alternatywą do nadmiernego sięgania po telefon. Jak czarować kreską pokaże Dominika z @Secret Spot.

To zarówno czynna malarka i scenografka, jak i właścicielka firmy organizującej magiczne warsztaty artystyczne dla dorosłych. W ramach wydarzenia zapewniamy wszystkie potrzebne narzędzia i materiały plastyczne, w tym różne papiery i szkicownik dla każdego uczestnika. Dodatkowo open bar na wino w trakcie trwania warsztatów i deski przekąsek dla wszystkich.

Cena: 210 zł Zapisy:

Szczegóły wydarzenia:
sztukanamiejscu.art

Galeria

Powiązane wydarzenia