Zdjęcie wydarzenia #[+#@!? (słowo na G) | Układ Formalny

#[+#@!? (słowo na G) | Układ Formalny

Plotka, news, zdjęcie rozprzestrzeniają się z prędkością światła. Kiedy coś zaczyna przekraczać granice? Kiedy można nazwać to słowem na G?

Plotka, news, zdjęcie rozprzestrzeniają się z prędkością światła. Kiedy coś zaczyna przekraczać granice? Kiedy można nazwać to słowem na G?

Zaczepki, przekomarzanie, pewnego rodzaju incydent... Przecież nikt nie będzie konkretnie nazywał tego, co się stało. Po co w ogóle to analizować?

Zawsze można powiedzieć, że to był żart, a ona cały czas się śmiała. Słowo na „G” staje się jednym z aktorów rozgrywającego się spektaklu, gdzie nauczyciele i uczniowie walczą ze sobą na definicje zaistniałej sytuacji. Za 45 minut, na ostatniej godzinie lekcyjnej odbędzie się konfrontacja dyrekcji, wychowawczyni i trójki uczniów oskarżonych o g… Choć właściwie to nikt do końca nie potrafi opowiedzieć o tym, co się wydarzyło.

Wśród prawdopodobnych wersji wydarzeń i możliwych algorytmów postępowania wszystkim powoli wymyka się „ktoś”. Nieobecna bohaterka, która od dnia „incydentu” nie wróciła do domu. Po spektaklu zapraszamy na rozmowę opartą na wymianie naszych doświadczeń z prezentacji spektaklu w polskich szkołach. Czas trwania: 105 minut (dwie części po 45 minut +przerwa)

Bilety: 20 zł ulgowe / 30 zł normalne.

Szczegóły wydarzenia:
ukladformalny.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia