Zdjęcie wydarzenia Spektakl: Milord de Paris

Spektakl: Milord de Paris

Muzyczna komedia teatralna z tanecznym show i piosenką francuską

Do hotelu przyjeżdża z Francji tajemniczy mężczyzna, który melduje się w pokoju 404. Każe recepcjonistce kierować do siebie wszystkie kobiety z zasobnym portfelem. Okazuje się, że ów Milord oferuje usługi towarzyskie… Wkrótce spotyka swojego przyjaciela Tadeusza z czasów młodości. Panowie postanawiają się odprężyć jak za dawnych czasów - wśród "snobistycznej śmietanki" w miejscowym ośrodku kultury. Wybierają się na show rewiowe, w którym prócz pięknych tancerek wykonujących płomiennego kankana, ma wystąpić wielka gwiazda francuskiej piosenki - Roksana.

Na spektaklu pojawiają się także klientki słynnego żigolaka, a wśród nich przygłucha Eustacha i jej przyjaciółka Dżesika - żona Tadeusza, która rzekomo wyjechała na SPA w Pireneje… Poprzez spiski kobiet ( i nie tylko) zainteresowanych osobą Milorda, dochodzi do licznych mezaliansów i niedomówień. Prawda o jego życiu zaczyna wychodzić na jaw, a afera goni aferę… #Jak się rozwiążą seksualne skandale? #Czy Brajan z Paryża wreszcie się ustatkuje i ktoś porwie jego serce? Odpowiedzi na te pytania poznacie wybierając się na przebój Sceny Kamienica z bardzo dużą dozą humoru, tanecznym show i piosenką francuską! Ponad dwie godziny świetnej zabawy z naszymi śpiewającymi i tańczącymi aktorami.

Realizatorzy: Scenariusz, reżyseria, scenografia:

DAMIAN DOMALEWSKI Choreografia, ruch sceniczny: EWA CHROBAK Muzyka: ROMAN SONNENBERG Wykonawca partii fortepianowej: IVAN ZHUKOV Reżyseria świateł: MACIEJ MICHAŁKOWSKI Obsada: BRAJAN - Damian Domalewski TADEUSZ - Tomasz Maleszewski EUSTACHA - Magda Kuśnierz / Jolanta Zakrzewska DŻESIKA - Karolina Szymańska / Alicja Konarska ROKSANA - Liza Wesołowska / Magdalena Buczkowska / Jolanta Zakrzewska RECEPCJONISTKA - Alicja Konarska / Pamela Owczarek / Karolina Szymczak KELNERKA - Masha Sheveleva oraz Tancerki REWIA NICE Ewy Chrobak Czas trwania spektaklu: 140 min. (w tym przerwa).

Szczegóły wydarzenia:
scenakamienica.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia