Zdjęcie wydarzenia Spektrum światła - Ekspozycja na kolor żółty

Spektrum światła - Ekspozycja na kolor żółty

"Spektrum światła. Ekspozycja na kolor" to seria sensualnych interaktywnych scenografii w przestrzeni Samoobsługowego Muzeum program edukacyjny.

"Spektrum światła. Ekspozycja na kolor" to seria sensualnych interaktywnych scenografii w przestrzeni Samoobsługowego Muzeum oraz towarzyszący im program edukacyjny.

W ramach kilkuletniego cyklu wspólnie badamy jakości kolejnych barw spektrum światła widzialnego. Każdy kolor charakteryzuje się inną częstotliwością i energią, których doświadczamy poprzez obecność w przestrzeni interaktywnej scenografii. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, do swobodnej, intuicyjnej zabawy.

Co czujesz, gdy myślisz o kolorze żółtym?

Interaktywna scenografia Ekspozycja na kolor. Żółty to przestrzeń eksperymentalnego doświadczania koloru. Scenografia składa się z interaktywnych stref, które pozwolą Ci na spontaniczną eksplorację przestrzeni i doświadczenie koloru poprzez aktywności ruchowe. Pobudzając do działania swoje ciało oraz angażując zmysły, będziesz miał szansę by rozwinąć poczucie osobistej mocy, własnej indywidualności oraz autentyczności.

Autorki interaktywnych scenografii:

  • Patrycja Mastej - artystka wizualna, ilustratorka, projektantka wystaw interaktywnych, malarka
  • Magdalena Skowrońska - psycholożka, historyczka sztuki, projektantka wystaw interaktywnych

Galeria

Powiązane wydarzenia