Światowid klasycznie. Sognando Quartet

W programie koncertu Sognando Quartet dominować będzie muzyka włoskich mistrzów, w tym melodyjne utwory Straussa, Pucciniego, czy Vivaldiego.

W programie koncertu znalazła się muzyka włoskich mistrzów, w tym melodyjne utwory Giaccomo Pucciniego, czy Antonio Vivaldiego. Nie brakuje w nim także porywających walców, rozmarzonych serenad, jak i szczypty jazzu. Wykonawczynie – Sognando Quartet są studentkami Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.

Dzieląc w zespole pasję wspólnego muzykowania instrumentalistki prowadzą ożywioną działalność artystyczną, uczestnicząc w warsztatach mistrzowskich prowadzonych przez wybitnych pedagogów (m.in. prof. Tomasz Tomaszewski, Leszek Brodowski, Łukasz Błaszczyk), jak również koncertując w Polsce i za granicą (Niemcy, Belgia, Włochy, Węgry, Gruzja, Chiny, Dubaj).

Mają na koncie także udział w polskich i międzynarodowych festiwalach m.in. Game Music Festival, Festiwal Muzyczny w Polanicy-Zdroju. Sognando Quartet: Aleksandra Głuch (skrzypce), Justyna Honkisz (skrzypce), Joanna Talarek (altówka), Karolina Kocyła (wiolonczela)

wydarzenie online | zobacz cały program 

 

Szczegóły wydarzenia:
swiatowid.net.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia