Zdjęcie wydarzenia Świnka Peppa  – Wielka niespodzianka

Świnka Peppa – Wielka niespodzianka

Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i zabawy.

Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i zabawy. Po raz pierwszy w Polsce, bohaterka ukochanej przez dzieci kreskówki schodzi z ekranu, aby powitać fanów i wspólnie świętować swoje urodziny. Wielka Niespodzianka.

Dziś dzień urodzin Świnki Peppy. Wszyscy domownicy są podekscytowani i wraz z udziałem widowni przygotowują urodzinową niespodziankę dla bohaterki. Wśród śpiewu, tańca i zabawy cała rodzinka świnek będzie wybierała dekoracje i kostiumy. Pobawi się w chowanego i odkryje wiele niespodzianek, w tym tę najważniejszą – Wielką Niespodziankę. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami będą uczestniczyć w przygotowaniach do urodzin Peppy.

Nie zabraknie również błotnych kałuż, które Świnka Peppa i jej rodzina tak bardzo lubi. Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z wirtualnego świata na scenę. Reżyserem spektaklu oraz scenarzystą jest Gabriel Gietzky, a w postać Peppy wcieliła się Karolina Marcisz. Spektakl pełen śpiewu, tańca i niespodzianek będzie angażował młodą publiczność, tak aby wraz rodzinką Świnki Peppy i ich przyjaciółmi odkryć najważniejszą z nich „Wielką Niespodziankę”.

Postacie – Narrator, Świnka Peppa, George, Tata Świnka, Mama Świnka, Pani Królik, Pan Zebra.

Szczegóły wydarzenia:
scenaatm.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia