Zdjęcie wydarzenia Targi PupiLove we Wrocławiu

Targi PupiLove we Wrocławiu

Organizatorzy zapraszają na kolejną edycję imprezy PupiLove Targi, która odbędzie się w niedzielę 10 października 2021 r. we Wrocławiu.

Organizatorzy zapraszają na kolejną edycję imprezy PupiLove Targi, która odbędzie się w niedzielę 10 października 2021 r. we Wrocławiu. PupiLove Targi to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów.

Podczas PupiLovych Targów macie możliwość spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą z różnych stron Polski.

Są to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, których nie znajdziecie w zwykłych sklepach.

Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz możecie obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a nasi wystawcy chętnie służą Wam radą i pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla Waszego Pupila.

Znajdziecie tu m.in. przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wydarzenie odbędzie się na terenie Centrum Handlowego „Borek" (aleja Hallera 52).

Targi potrwają od godz. 11.00 do 17.00. Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.

Galeria

Powiązane wydarzenia