Tektura i papier: „Gdzie ta wiosna?” – domowe warsztaty rodzinne

Cieplejsze powiewy wiatru jednoznacznie wskazują, że powolnym krokiem nadchodzi wyczekiwana wiosna.

Cieplejsze powiewy wiatru jednoznacznie wskazują, że powolnym krokiem nadchodzi wyczekiwana wiosna. Będzie więcej słońca, dobrej energii i z pewnością więcej okazji do wspólnych, rodzinnych działań. I choć nie uda się spotkać na warsztatach w Barbarze, to nic nie stanie na przeszkodzie, by spędzać wspólne, sobotnie przedpołudnia.

Dzięki wysyłkowym pakietom plastycznym, mimo przedłużających się trudności, wciąż najmłodsi bywalcy warsztatów mogą działać twórczo… we własnych domach! Jak?

Katarzyna Bury, twórczyni zajęć, przygotowała specjalne pakiety dla najmłodszych poszukiwaczy wiosny pełne magicznych niespodzianek, które zostaną dostarczone do domów wszystkich uczestników! Pudełka będą zawierać materiały przydatne do stworzenia tekturowych mini makiet imitujących uprawę wiosennych grządek.

Tym razem warsztaty będą bazować na wszystkich odcieniach zieleni, intensywnych kolorach kwiatów oraz najprzeróżniejsze faktury wiosennych zapachów, wykorzystując bibułę, kółka, sznurki, tekturki i najzwyklejsze kartki papieru. Kto wie, być może wśród papierowych pąków dostrzeże ktoś zaspanego motyla?

A może na tekturowym skwerku pojawi się plac zabaw dla ślimaka lub przedszkole dla biedronek? I nim się obejrzymy, powstanie całe owadzie miasto! Jak otrzymać domowy zestaw warsztatowy?

Wystarczy wypełnić formularz i wskazać adres dostawy na terenie Wrocławia. Niezmiennie, pakiety dedykujemy dzieciom w wieku od 4 do 10 lat. Zapisy ruszają 2 kwietnia o godzinie 12.00.

Liczba zestawów jest ograniczona, a rejestracja kończy się we wtorek w samo południe. Bonus! W sobotę, 10 kwietnia, na głównym profilu Facebook Barbary opublikujemy mini wideo z Kasią Bury w roli głównej, która podpowie, jak wykorzystać materiały pakietowe, a tym z Was którzy nie zdążyli się na nie zapisać, w jaki sposób dołączyć do zabawy samodzielnie.

Szczegóły wydarzenia:
strefakultury.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia