Zdjęcie wydarzenia Tekturowy bal maskowy – warsztaty rodzinne

Tekturowy bal maskowy – warsztaty rodzinne

Przed nami warsztaty rodzinne z Kasią Bury, znaną jako Tekturowo! Będziemy razem działać wielkoformatowo, konstruując z tektury i papieru.

Przed nami warsztaty rodzinne z Kasią Bury, znaną jako Tekturowo! Będziemy razem działać wielkoformatowo, konstruując z tektury i papieru.

W lutym wybierzemy się razem na prawdziwy bal maskowy! Mając do dyspozycji tekturowe arkusze, pudełka oraz zapasy kolorowego papieru rodzinnymi siłami stworzymy wspaniałą karnawałową scenografię.  Wszyscy uczestnicy i uczestniczki spotkania zaprojektują wymyślne przebrania na jedyny w swoim rodzaju bal maskowy!

Będzie twórczo, zabawnie, z odrobiną muzyki i efektami fluo, a to wszystko na naszej ulubionej scenie w Barbarze. Słowem - będzie szałowo!  Jeśli lubicie więc malować, budować, eksperymentować, wzajemnie się inspirować, kooperować oraz współtworzyć – dołączcie do nas!

ajęcia poprowadzi Katarzyna Bury / Tekturowo – psycholożka, pedagożka i animatorka kultury. Prowadzi wielkoformatowe laboratoria artystyczne we wrocławskich instytucjach kultury. Więcej o działalności Kasi przeczytacie tutaj: www.tekturowo.wordpress.com.

Do wyboru mamy dwie pory:

  • 11:00 – 12:00 – warsztaty dla dzieci w wieku 4–7 lat
  • 13:00 – 14:00 – warsztaty dla dzieci w wieku 6–10 lat.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zakupić bilet w cenie 25 zł (wejście dla jednego dziecka oraz jednej osoby dorosłej).

Sprzedaż odbywa się tylko online.

Organizatorem spotkania jest Wrocławski Instytut Kultury. Nowa miejska instytucja, w której znajdziecie działania mające na celu wspieranie inicjatyw, rozwój kompetencji, tworzenie sieci współpracy i organizowanie wydarzeń eksplorując rozmaite kulturalne nisze. 

Szczegóły wydarzenia:
facebook.com

Galeria

Powiązane wydarzenia