Zdjęcie wydarzenia To tylko seks! – (nie)romantyczny spektakl improwizowany

To tylko seks! – (nie)romantyczny spektakl improwizowany

Otwieram oczy. Przez zamglone lekko spojrzenie rozglądam się po pomieszczeniu. Zaraz, to nie jest moja sypialnia… Jestem w pracy!

Otwieram oczy.  Przez zamglone lekko spojrzenie rozglądam się po pomieszczeniu. Zaraz, to nie jest moja sypialnia… Jestem w pracy! 

Dlaczego leżę nago w magazynku z lekarstwami i… o cholera, czy obok mnie śpi Paulina z kardiologii?!?! Jeden wieczór + dwie spragnione czułości osoby = niezapomniany seks i… kłopoty!  Zapraszamy na improwizowany nieromantyczno-romantyczny komediowy wieczór, podczas którego to Wy zdecydujecie, w jakich miejscach po upojnej nocy obudzą się bohaterowie naszego spektaklu! 

Czy będzie to schowek na miotły, kokpit w samolocie, fontanna na rynku czy muzeum sztuki — tego jeszcze nie wiemy, ale pewne jest to, że będą wielkie emocje, miłostki, plot-twisty i mnóstwo śmiechu!

Status relacji w dwóch słowach: TO SKOMPLIKOWANE 

GDZIE: Schody Donikąd, Plac Solny 13, Wrocław BILETY W CENIE: - 25 zł - early birds online (tylko do piątku do godziny 19:00) - 30 zł - cena regularna online - 35 zł - cena biletów na kasie 30 minut przed spektaklem  IMPROWIZOWANE PONIEDZIAŁKI 

Jesteśmy zespołem komików, improwizatorów, opowiadaczy, słowem: ludzi, których zjednoczyła chęć opowiedzenia wesołej historii na scenie i zamienienia poniedziałku w trzeci dzień weekendu. Gramy co tydzień, za każdym razem zaskakując tematem i formą. 

Szczegóły wydarzenia:
rb.gy

Galeria

Powiązane wydarzenia