Uczta dla zmysłów – wieczór niezwykle kobiecy

Jeżeli chciałabyś spędzić wieczór w ekskluzywnym miejscu z klimatyczną muzyką na żywo już niedługo będziesz miała taką okazję.

Jeżeli chciałabyś spędzić wieczór w ekskluzywnym miejscu z klimatyczną muzyką na żywo rozkoszując się smakiem wykwintnych potraw i francuskich win – już niedługo będziesz miała taką okazję.

Czerwona szpilka  wychodzi naprzeciw potrzebom organizując ucztę dla zmysłów – wieczór niezwykle kobiecy, który będzie miał miejsce już 22 marca o godzinie 19.00 w wyjątkowym GrapeHotel. 

Sprawdź, jakie atrakcje czekają na gości:

  • Klimatyczna muzyka na żywo - połączenie zmysłowej harfy z oryginalnym brzmieniem gitary jest niezapomnianym i poruszającym przeżyciem. 
  • Degustacja aromatycznych win - czeka Was bogactwo doznań zapachowych i smakowych od Skarbiec Bachusa - wina francuskie. To trzeba spróbować!
  • Wyjątkowa uczta przygotowana przez znamienitego szefa kuchni specjalnie na ten wieczór.
  • Spotkanie z fantastycznymi kobietami - takimi jak ty
  • Spektakularna fontanna z czekolady. Nie można się jej oprzeć.

Uczta dla zmysłów - wieczór niezwykle kobiecy, to nie tylko ekskluzywne wydarzenie pełne smakowitych dań, wina oraz zmysłowej muzyki na żywo. To także idealna okazja na poznanie  klubowiczek – kobiet aktywnych i wyjątkowych, które prowadzą własne biznesy  i wzięły życie w swoje ręce. Jest to doskonały sposób na nawiązanie biznesowych znajomości i wymianę doświadczeń. A wszystko w miłej i klimatycznej atmosferze. 

Zapisy.  

Motywem przewodnim wieczoru jest kolor czerwony - nie zapomnij więc o akcencie w tym kolorze.

Szczegóły wydarzenia:
czerwonaszpilka.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia