Zdjęcie wydarzenia Warsztaty dla tych, co chcą i mają czas

Warsztaty dla tych, co chcą i mają czas

Malowanie gipsowych rozet w Pracowni Sztukatorskiej.

Lato w mieście? Urlop we Wrocławiu? Nuda? Albo tak po prostu – jesteś Panią/Panem swego czasu? Pracownia Sztukatorska – jedyne tego typu miejsce we Wrocławiu otwarte „na ludzi", zaprasza na zajęcia malowania sztukaterii, a dokładnie rozet, które są znanym i rozpowszechnionym elementem zdobniczym.

Rozeta (z francuskiego rosette – różyczka) to ornament architektoniczny w kształcie rozwiniętej róży, zwykle okrągły lub owalny, zwana również „kwiatem życia". W architekturze stosowana od Starożytności, dziś przeżywa swój renesans.

Rozetowa ściana wygląda spektakularnie zarówno w mieszkaniu w kamienicy, jak i w nowoczesnym apartamentowcu, w towarzystwie mebli z IKEA.

Na warsztatach dostępnych będzie kilka wzorów gipsowych rozet o wymiarach od 10 cm do 25 cm. Możesz wybrać 3 rozetki (dogadamy się, jeśli potrzebujesz więcej ). Pomalujesz je i ozdobisz według własnego gustu.

Do dyspozycji będzie szeroka paleta farb, złocenia, brokaty i woski. Podpowiemy również jak zamontować rozetki, aby były piękną i trwałą ozdobą z efektem „łał"  Warsztaty trwają 2,5 do 3 godzin (my mamy czas ), zaczynamy o 10.00. Zapisy telefoniczne lub mailowe: +48 601 307 264 , Cena 100 zł /osoba. W pakiecie kawa, herbata, woda i czekolada oraz klimat starej, nadodrzańskiej kamienicy.

Warsztaty obywają się przez cały sierpień od wtorku do piątku.

Szczegóły wydarzenia:
sztukator.wroclaw.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia