Zdjęcie wydarzenia Warsztaty szydełkowania od podstaw – torebka

Warsztaty szydełkowania od podstaw – torebka

Cieplutko zapraszamy na pierwsze wiosenne dzierganie w Róży Rozpruwacz! Warsztaty skierowane zarówno do osób.

Cieplutko zapraszamy na pierwsze wiosenne dzierganie w Róży Rozpruwacz! Warsztaty skierowane zarówno do osób, które nigdy wcześniej nie miały w rękach szydełka, jak i tych po pierwszych próbach. Podczas spotkania dowiesz się, jakie akcesoria, szydełka i włóczki potrzebne są do tworzenia poszczególnych projektów. Nauczysz się wszystkich szydełkowych ściegów i podejmiesz wyzwanie stworzenia własnej torebki poznanymi ściegami.

Czego się nauczysz: - jak dobrać szydełko do sznurka, - podstawy szydełkowania: oczka ścisłe, oczka łańcuszka, półsłupki "x" i "y", słupki, jak zrobić torebkę. Program zajęć: - omówienie materiałów i narzędzi niezbędnych do szydełkowania, - nauka podstawowych splotow szydelkowych, - sposoby rozpoczynania i kończenia robótek, - z warsztatów wyjdziesz z piękną torebką!

Koszt kursu: 199 PLN (materiały w cenie) Ilość miejsc: 6 w grupie Czas trwania: 4 godziny Wymagana minimalna ilość uczestników: 3 Gdzie? Zajęcia dobywają się w pracowni przy ul. Pobożnego 3. Jak zarezerwować? Miejsca zarezerwujesz online przez naszą stronę: rozarozpruwacz.pl.

W cenie kursu zapewniamy:

  • wszystkie potrzebne materiały i narzędzia potrzebne do stworzenia czapy,
  • kameralna grupa
  • tylko sześć osób,
  • w pełni wyposażona pracownia,
  • uśmiech prowadzącej w trudnych chwilach prucia,
  • coś słodkiego i pokrzepiające ducha ciepłe napoje.

O prowadzącej: Art_ycha - miłośniczka tworzenia rzeczy niepowtarzalnych i wyjątkowych. Od trzech lat pasjonuje się robotkami ręcznymi. Tworzy na drutach i szydełku ubrania, akcesoria oraz przedmioty do dekoracji wnętrz.

Szczegóły wydarzenia:
rozarozpruwacz.asysto.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia