Wieczorne zwiedzanie Afrykarium

Via Vratislavia i Hello Poland zapraszają na zwiedzanie Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu! Bez tłumu turystów, w niedostępnej porze.

Via Vratislavia i Hello Poland zapraszają na zwiedzanie Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu! Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać ten unikatowy na skalę Polski obiekt bez tłumu turystów, w niedostępnej porze i w towarzystwie przewodnika, który zdradzi Państwu tajemnice tego fascynującego miejsca.

Przewodnik pomoże  odkryć niezwykłe Afrykarium. Uczestnicy dowiedzą  się, dlaczego akrylowe szyby do akwariów sprowadzono aż z Japonii, jak powstawał osiemnastometrowy podwodny tunel oraz które zwierzęta były pierwszymi lokatorami Afrykarium.

Podczas zwiedzania organizatorzy zapraszają także na słodki poczęstunek do Laguna Bistro & Cafe. Będzie można spróbować kawy lub herbaty, a w ramach deseru zaserwujemy Państwu pyszne ciasto. Zwiedzanie w cenie 79 zł/os. obejmuje: – wejście do Afrykarium po godzinach otwarcia obiektu, – zwiedzanie Afrykarium z przewodnikiem, – poczęstunek w Laguna Bistro & Cafe Dzieci do lat 3 – wstęp wolny.

Zapisy zamykane są o godz. 12.00 na 2 dni robocze przed datą wycieczki. Przypominamy także, że zgodnie z punktem 8 i 10 Regulaminu zakupu i użytkowania kart rocznych ZOO Wrocław Sp. z o.o. karty roczne nie uprawniają do bezpłatnego udziału w evencie „Wieczorne zwiedzanie Afrykarium”. 

Szczegóły wydarzenia:
hello-poland.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia