Zdjęcie wydarzenia „Wrocław w pigułce“ – spacer szlakiem najpiękniejszych zakątków miasta

„Wrocław w pigułce“ – spacer szlakiem najpiękniejszych zakątków miasta

Czy chciałbyś trochę poznać stolice Dolnego Śląska? Najlepiej zrób to z licencjonowanym przewodnikiem!

Czy chciałbyś trochę poznać stolicę Dolnego Śląska? Zwiedzaj Wrocław z licencjonowanym przewodnikiem!

Spacer szlakiem najpiękniejszych miejsc we Wrocławiu: Rynek, Uniwersytet Wrocławski, Ostrów Tumski i Promenada nad Odrą. Najciekawszy szlak widokowy miasta. I mnóstwo niesamowitych opowieści!

Zobaczysz Wrocław od jego najpiękniejszej strony. Największy średniowieczny Ratusz w Polsce, słynne Organy Englera w Bazylice Św. Elżbiety i perłę w koronie – Uniwersytet Wrocławski a także matkę wrocławskich kościołów – Archikatedrę Św. Jana Chrzciciela. A do tego fenomenalny widok na Ostrów Tumski od strony Promenady Staromiejskiej i przystani parostatków. Wystarczą 2 godziny, aby zobaczyć te największe perełki Wrocławia.

Wycieczka z prawdziwym pasjonatem, licencjonowanym profesjonalistą, który opowie Ci o mieście, jego historii, zagadkach i tajemnicach w prosty i przystępny sposób, także z dużą dawką dobrego humoru!

Jesteś gotów na taką wycieczkę? Zapraszamy! I dorosłych i dzieci.

Każda sobota o godz. 17.00!

Koszt wycieczki

  • 30 zł/os. (dzieci do lat 14)
  • 40 zł/os. (dorośli)

Płatność gotówką na miejscu lub on-line Evently: kliknij tutaj, aby kupić bilet.

Szczegóły

  • Start: Przy Starym Ratuszu na Rynku, przy niedźwiadku malajskim
  • Wymagana rezerwacja pod nr tel.: 513 946 946 (wyślij SMS lub WhatsApp – a otrzymasz potwierdzenie!)

Zapraszamy w każdy weekend! Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły wydarzenia:
wroclawcitytour.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia