Zdjęcie wydarzenia Wystawa pająków i skorupiaków w Sky Tower

Wystawa pająków i skorupiaków w Sky Tower

W Sky Tower zobaczyć można m.in.: Latrodectus hasselti, czyli słynną czarną wdowę, Therapshosa stirmi, będącego jednym z największych istniejących pająków

Ekspozycję składającą się z ptaszników, afrykańskich wijów oraz kilkudziesięciu innych intrygujących okazów można odwiedzać codziennie w godzinach 10.00-20.00 na poziomie +1.

Na gości czeka łącznie ponad 50 niesamowitych stworzeń, ale również jedyna w swoim rodzaju oprawa artystyczna, przygotowana przez dolnośląskich twórców. Składają się na nią spektakularne rzeźby i tematyczne instalacje, takie jak kilkumetrowy pająk – stworzone przez Rolanda Grabkowskiego, Mateusza Bąka i Piotra Saula oraz mural o pow. niemal 50 mkw. autorstwa Malwiny Gaj i Wiktorii Dynowskiej.

Dodatkowo o każdej pełnej godzinie poszukiwacze przygód mają możliwość potrzymania na dłoni okazu, wskazanego przez opiekuna wystawy oraz wzięcia udziału w pokazach karmienia. Całość programu uzupełniają plansze edukacyjne w 3D. Do dyspozycji odwiedzających pozostają także obecni na miejscu eksperci, którzy chętnie odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania.

W Sky Tower zobaczyć można m.in.: Latrodectus hasselti, czyli słynną czarną wdowę, Therapshosa stirmi, będącego jednym z największych istniejących pająków, a także skorpiony, wije oraz skolopendry.

  • Wystawa pająków i skorpionów czynna jest codziennie w godzinach 10.00-20.00 na poziomie +1 Sky Tower.
  • Bilety można zakupić stacjonarnie lub pod adresem: www.wystawapajakow.pl.
  • Organizatorzy przypominają o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa sanitarnego. Na miejscu wymagane jest zasłonięcie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk przed wejściem.

Bilety:

Normalny 25 zł, ulgowy 20 zł, wycieczki szkolne 16 zł, rodzinny (2+2) 75 zł, dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis.

Szczegóły wydarzenia:
wystawapajakow.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia