Zajęcia KidsMindfulness

Głównym założeniem projektu jest pomoc dzieciom w odnalezieniu indywidualnego potencjału, świadomych i współodczuwających zachowań poprzez umiejętność skupienia na chwili obecnej.

Głównym założeniem projektu jest pomoc dzieciom w odnalezieniu indywidualnego potencjału, świadomych i współodczuwających zachowań poprzez umiejętność skupienia na chwili obecnej. 

Zajęcia umożliwią skupienie uwagi na tym co nas otacza przy jednoczesnym wsłuchaniu się we własne wnętrze i naturalną intuicję. Spotkania będą prowadzone w taki sposób, aby mały człowiek mógł rozwinąć swoją kreatywność, wyobraźnię, empatię i talenty. Pod czułym okiem prowadzących pociechy nauczą się doświadczać barw świata wewnętrznego w taki sposób, aby w przyszłości mogły tworzyć nowy lepszy świat, w poszanowaniu wszystkich istot tu żyjących, a wszystko to poprzez bycie uważnym.

Projekt realizowany jest na terenie Wrocławia.

Korzyści z zajęć KidsMindfulness:

 • słuchanie własnego wnętrza, intuicji
 • skupienie uwagi
 • wyciszenie
 • poznanie własnych wartości
 • poznanie własnych talentów, marzeń
 • przeniesienie ze świata kreowanego przez internet i media do świata wyobraźni, indywidualnych przekazów, doświadczenie własnego wnętrza
 • odnalezienie siebie w zewnętrznym chaosie

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-9 lat, odbywają się raz w tygodniu. Dodatkowo organizowane są warsztaty tematyczne, dla całej rodziny oraz dorosłych.

Szczegóły

 • Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w czwartki od 17:00 do 18:00 w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej ATUT Fundacji Edukacji Międzynarodowej przy ul. Racławickiej 101 (sala sportowa 148)
 • koszt 150 zł miesięcznie, jednorazowe wejście 35 zł

OGÓLNY PROGRAM ZAJĘĆ:

 1. Rozpoczęcie (10-15 min) chwila na przywitanie i rozmowę w formie zabawy pedagogicznej na temat tego, co ważnego działo się u dziecka w ostatnich dniach
 2. Zabawy skupiające uwagę na „tu i teraz” (20-30 min) praca z oddechem, uważnością, odczuwaniem świata różnymi zmysłami
 3.  Zabawy ruchowe (10-20 min) np. w rytmie muzyki relaksacyjnej i mantr, z uniwersalnym przekazem szacunku, pokoju i miłości wobec natury i drugiego człowieka

PROWADZĄCY:

 • Natalia Kawalec. Psycholog ze specjalnością psychologia zarządzania i marketingu, w trakcie uzyskiwania uprawnień pedagogicznych oraz podstaw dogoterapii. 
 • Jolanta Różewicz. Z wykształcenia prawnik, zawodowo przez 10 lat była menadżerem. Obecnie prowadzi swoją działalność gospodarczą związaną z obsługą spółek prawa handlowego. Od wielu lat zdobywa wiedzę związaną z rozwojem osobistym i duchowym, kończy Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego.

Zapisy na stronie organizatora, nabór prowadzony jest w sposób ciągły. 

Szczegóły wydarzenia:
fundacjahs.org

Galeria

Powiązane wydarzenia