Zdjęcie wydarzenia Zdrowy kręgosłup – zajęcia dla seniorów

Zdrowy kręgosłup – zajęcia dla seniorów

Zadbaj o swój kręgosłup podczas czerwcowych warsztatów we Wrocławskim Teatrze Pantomimy!

Zadbaj o swój kręgosłup podczas czerwcowych warsztatów we Wrocławskim Teatrze Pantomimy! Good Morning Routine to nowy cykl warsztatów we wrocławskiej pantomimie.

Po majowych zajęciach dla kobiet w ciąży i po porodzie przyszedł czas na osoby starsze oraz borykające się z bólem kręgosłupa.

Czerwcowe zajęcia „Zdrowy kręgosłup” poprowadzi dr Izabela Cześniewicz, aktorka Wrocławskiego Teatru Pantomimy, fizjoterapeutka, trenerka pływania i personalna. Zajęcia dedykowane są głównie seniorom, ale nie tylko: zapraszamy też osoby młode, prowadzące siedzący tryb życia i cierpiące na bóle kręgosłupa. Dzięki regularnym, dobrze dopasowanym ćwiczeniom wzmacniającym można zmniejszyć, a nawet całkowicie wyeliminować dolegliwości związane z kręgosłupem.

W ramach czterech spotkań podczas warsztatów Good Morning Routine z Izabelą Cześniewicz uczestnicy otrzymają indywidualne wsparcie i wraz z prowadzącą opracują plan kompleksowego dbania o swój kręgosłup. Zostaną wyposażeni w wiedzę i zapoznani z ćwiczeniami dostosowanymi do ich potrzeb, które będą mogli wykonywać samodzielnie w domu. Na zajęcia zapraszamy: - seniorów - osoby borykające się z bólem kręgosłupa.

Kiedy: każdy poniedziałek czerwca (6, 13, 20, 27), godz. 9.00-10.00.

Cena: 20 zł/pojedyncze wejście; bilety do kupienia na stronie www.bilety.pantomima.wroc.pl.

Co ze sobą zabrać:

Wygodny strój sportowy, obuwie zmienne, wodę Wszelkie pytania odnośnie do zajęć należy kierować na adres: .

Szczegóły wydarzenia:
pantomima.wroc.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia