Zwiedzanie Stadionu Wrocław. Niedostępne do odwołania

Zwiedzanie stadionu z przewodnikiem to propozycja dla osób, które chcą poznać najskrytsze zakątki stadionu we Wrocławiu niedostępne na co dzień dla kibiców.

W związku z obostrzeniami i środkami ostrożności, informujemy, że zwiedzanie z przewodnikiem nie będzie dostępne aż do odwołania.

Zwiedzanie Stadionu z przewodnikiem to propozycja dla osób, które chcą poznać najskrytsze zakątki  Stadionu we Wrocławiu niedostępne na co dzień dla kibiców.

Zwiedzanie z przewodnikiem:

Godziny zwiedzania:

Od poniedziałku do piątku – 11.00, 13.00, 15.00.

Soboty  – 11.00, 12.00, 13.00.

Ze względu na sytuację, zwiedzanie odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 15 osób.

Na miejscu będzie możliwość zdezynfekowania rąk. Jednocześnie bezwzględnie wymagane jest posiadanie własnej maseczki, przyłbicy lub elementu odzieży, którym można zasłonić nos i usta. Organizatorzy proszą także o zachowanie odpowiedniej odległości między zwiedzającymi

Czas wycieczki ok. 30 minut.

Bilety kosztują 10 złotych i można je kupić na miejscu płacąc wyłącznie kartą.

Zwiedzanie w języku angielskim możliwe po wcześniejszej rezerwacji.

W niektóre dni mogą wystąpić wyłączenia ze względu na mecze oraz duże imprezy na stadionie. Prosimy o sprawdzanie kalendarza zwiedzania  i dostępności terminów i godzin w weekendy w zakładce KALENDARZ

Zwiedzanie z przewodnikiem dla grup  – wymaga rezerwacji

Prosimy o rezerwację zwiedzania drogą mailową na adres:

Poznaj najskrytsze zakątki Stadionu Wrocław! Zobacz z bliska murawę, szatnię zawodników oraz wiele innych miejsc niedostępnych na co dzień. Będzie to również wspaniała okazja do posłuchania historii i ciekawostek związanych z obiektem. Czas zwiedzania: ok. 60 min.

Miejsce rozpoczęcia (zbiórki): recepcja Stadionu Wrocław,  poziom 0 (wejście W1).

REGULAMIN ZWIEDZANIA Z PRZEWODNIKIEM

Dla zwiedzających dostępny jest parking

Taras widokowy

Korzystając z tej formy zwiedzania, mają Państwo możliwość wejścia na trybunę D stadionu, zobaczenia jednej z lepszych muraw w Polsce, czy pokonania 166 schodków dzielących najniższy i najwyższy punkt trybuny.

Wejście na taras NIE JEST MOŻLIWE w dni imprez masowych oraz w dni je poprzedzające. Szczegółową informację o terminach znajdą Państwo w zakładce KALENDARZ.

W dniu bez wyłączeń standardowo taras widokowy czynny jest  7 dni w tygodniu w godzinach 9.00-19.00. Czas pobytu na tarasie jest nieograniczony, natomiast godziny otwarcia wydłużają się lub skracają w zależności od pory roku.

Wejście na taras jest bezpłatne.

Kontakt:
Tel. +48 606 492 692

Szczegóły wydarzenia:
stadionwroclaw.pl

Galeria

Powiązane wydarzenia