Vertigo Jazz Club & Restaurant

Klub i restauracja Vertigo powstały z potrzeby stworzenia miejsca, w którym każdy fan jazzu będzie czuł się wyjątkowo.

Vertigo Jazz Club & Restaurant jest domem muzyki. Miejscem, w którym jej miłośnicy czują się u siebie. Nasz klub – jedyny taki we Wrocławiu i w całym regionie, elegancki, przytulny i otwarty dla wszystkich – został przygotowany ze starannością i myślą o każdym szczególe. Vertigo Jazz ma kojarzyć się z tym, co w jazzie, w sztuce, w życiu najlepsze. Właśnie temu służą koncerty i wystawy, organizowane pod szyldem naszego klubu. Zawróćmy sobie w głowie. Let’s get Vertigo!

Vertigo Jazz Club znajduje się w podziemiach budynku Business Center Save The World. Główne wejście jest od ul. Oławskiej 13, tuż za perfumerią. Sercem klubu jest czarny fortepian Yamaha C2. Króluje na scenie, wokół której ustawione są stoliki dla gości. W komfortowych warunkach może tam słuchać muzyki ponad 200 osób.

Wnętrze Vertigo Jazz Club utrzymane jest w czerwieni i w odcieniach mahoniu. Na ścianach wiszą zdjęcia wrocławskich fotografów - Lecha Basela, Tomasza Walkowa i Sławomira Przerwy. Na fotografiach zobaczymy znanych jazzmanów, którzy odwiedzili z koncertami Wrocław.

Galeria

Więcej miejsc