Agencjusz

Data utworzenia: 2022-07-11

Krasnal Agencjusz zamieszkał w swojej kwaterze przy ul. Sztabowej 32 we Wrocławiu w dniu 14.10.2021 r. Tym samym upamiętnił 25 lecie powstania AMW.

Pewnego jesiennego dnia mały, dzielny krasnal wybrał się na spacer wzdłuż jednej z najruchliwszych i najbardziej zakorkowanych ulic Wrocławia.

Wędrował sobie ulicą Zwycięską, gdy jego oczom ukazała się reklama informująca o wyjątkowej ofercie sklepu Agencji Mienia Wojskowego. Zaciekawiony postanowił zboczyć z drogi i zajrzeć do niego. Jak się okazało, była to jedna z najlepszych decyzji w jego krasnalowym życiu! Zapukał do drzwi i już za chwilę znalazł się w najpiękniejszym sklepie jaki kiedykolwiek widział. Czego tu nie było! Czapki, berety, manierki, dresy, buty, kurtki…

Dzięki profesjonalnej i przemiłej obsłudze znalazł wszystko czego potrzebował tej jesieni. Zadowolony postanowił, że zostanie żołnierzem i będzie chronił swoją krasnalową krainę i pomagał swoim kamratom. Jak zdecydował - tak zrobił i został żołnierzem w krasnalowej brygadzie. Jako, że bycie wojakiem wiąże się z wieloma przywilejami, w tym z możliwością wyboru formy zakwaterowania – udał się do miłych pań na Sztabowej, które dbają aby każdy żołnierz znalazł swój domek. Jakież było jego zdziwienie, kiedy pojawił się w siedzibie Agencji Mienia Wojskowego i bez zbędnych formalności otrzymał klucze do uroczej kwaterki gotowej do zamieszkania! Prowadziły do niej piękne kamienne schodki, a jej wnętrze było niezwykle przytulne.

Szczęśliwy Krasnal Agencjusz zamieszkał na ulicy Sztabowej 32 i każdego dnia z radością wita żołnierzy, klientów i przyjaznych urzędników, którzy pomogli mu odnaleźć się w wielkim mieście i znaleźć wymarzony domek.

Galeria

Więcej miejsc