Aquapark Wrocław

Aquapark Wrocław jest jednym z najlepszych i najchętniej odwiedzanych parków wodnych w Europie, a jednym z największych obiektów rekreacyjno-sportowym w Polsce

Aquapark Wrocław istnieje od 2008 roku. To jeden z najlepszych i najchętniej odwiedzanych parków wodnych w Europie, a  jednym z największych obiektów rekreacyjno-sportowych w Polsce.

W ramach programu Nasz Wrocław: 15% zniżki przy zakupie miesięcznego karnetu VIP (Aquacard)

Do dyspozycji są Baseny Rekreacyjne, Basen Sportowy o wymiarach olimpijskich, nowoczesną i wielofunkcyjną strefę Fitness, Saunarium, a w nim kompleks saun i łaźni wraz z ogrodem oraz baseny zewnętrzne.

Kompleks basenów rekreacyjnych to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy szukają relaksu i aktywnego wypoczynku, ale także beztroskiej rozrywki. Na pierwszą grupę czekają cztery głębokie jacuzzi i zewnętrzny basen solankowy, a na drugą – basen z falami, zewnętrzny basen rekreacyjny, leniwa rzeka, zapierające dech w piersiach zjeżdżalnie.

Aquapark dla ciała i dla umysłu

W wyjątkowej scenerii Saunarium można oczyścić ciało i umysł, zregenerować siły i nabrać energii do działania. W parku wodnym czekają sauny fińskie suche, łaźnie parowe, biosaunę, łaźnię kamienną, sauny z aromaterapią. Atutem kompleksu jest największy w Polsce ogród saunowy pełen harmonijnie zaaranżowanej zieleni.

Park wodny: Dziecięca Zatoka

W Aquapark Wrocław znajduje się także profesjonalnie wyposażone centrum fitness, na które składa się siłownia o powierzchni niemal 700 metrów kwadratowych oraz strefa fitness z szeroką ofertą zajęć grupowych.

Najmłodsi mają Dziecięcą Zatokę. To basen przeznaczony dla rodziców z małymi dziećmi. Po szalonym dniu spędzonym w Aquaparku, zapraszamy do skorzystania z restauracji, w której można zjeść zdrowy i smaczny obiad.

Godziny otwarcia

Baseny rekreacyjne: poniedziałek - niedziela: 8.00 - 23.00, kasy wejściowe czynne do godz. 22.40
Basen sportowy poniedziałek - niedziela:  4.30 - 24.00, kasy wejściowe czynne do godz. 23.20
Saunarium  poniedziałek - niedziela: 9.00 - 23.00, kasy wejściowe czynne do godz. 22.40
Fitness poniedziałek - piątek 6.00 - 23.00, sobota - niedziela:  8.00 - 21.00

Cennik:

Bilet normalny 29 zł (2h), 39 zł (cały dzień) bilet ulgowy 24 zł (2h), 27 zł (cały dzień), bilet rodzinny 69 zł (3h), 89 zł (cały dzień).

 

Galeria

Powiązane wydarzenia

Więcej miejsc