Artgeistki

Data utworzenia: 2023-04-14

Artgeistki to para krasnali związanych z wrocławską firmą Artgeist. Symbolizują dwa filary organizacji: artystyczną twórczość i sprzedaż internetową.

Artgeistki to para uroczych krasnali związanych z wrocławską firmą Artgeist, europejskim liderem w branży dekoracji ściennych. Krasnale związane są z firmą już od 12 lat i są żywym symbolem dwóch filarów organizacji: artystycznej twórczości i sprzedaży w internecie. Pierwszy z krasnali to artysta. W dłoni trzyma paletę barw i pędzel, co symbolizuje zespół malarzy, grafików i projektantów stanowiących artystyczne serce Artgeist.

To oni tworzą autorskie wzory obrazów, plakatów i fototapet, które z powodzeniem zdobią ściany domów i biur na całym świecie. Artysta krasnal uosabia kreatywną i artystyczną stronę firmy, która przyciąga klientów swoją oryginalnością i pięknem. Drugi z krasnali ma przed sobą laptop. Trwają dyskusje, czy jest grafikiem, marketingowcem czy programistą, ale jedno jest pewne - symbolizuje moc internetu, czyli przestrzeni, gdzie produkty Artgeist dostępne są dla klientów na całym świecie.

Krasnal z laptopem uosabia praktyczną i nowoczesną stronę firmy, która potrafi wykorzystać możliwości, jakie daje rozwijający się świat online. Krasnale towarzyszą rozwojowi Artgeist od 2011 roku, a od kwietnia 2023 r. można je spotkać w okolicach nowej siedziby firmy, na ul. Sikorskiego 26. Zapraszamy do odwiedzenia ich przy okazji spaceru po wrocławskim Starym Mieście i Szczepinie!

Galeria

Więcej miejsc