Cafe Borówka

Cafe Borówka to wyjątkowa kawiarnia i palarnia kawy w samym centrum Wrocławia, tuż przy ul.Świdnickiej, dwa kroki od pomnika Bolesława Chrobrego i Renomy

Kawiarnia Borówka to wyjątkowy nastrój i klimat, idealny zarówno na smaczne śniadanie, spotkanie biznesowe jak i romantyczną randkę.

U nas odkryjesz na nowo smaki i zapachy z dzieciństwa. Naszym atutem są nie tylko desery, ciasta i lody własnej produkcji, ale również niezwykle przyjazna i profesjonalna obsługa. Szczególnie polecamy aromatyczny strudel z jabłkami i cynamonem oraz prawdopodobnie najlepszy sernik we Wrocławiu.

Od wiosny do wczesnej jesieni zapraszamy do ogródka i na taras na dachu budynku dawnego odwachu, czyli wartowni. Widok z tego miejsca jest nadzwyczajny.

Zapraszamy na świeżo paloną kawę z naszej palarni. Sprowadzamy i wypalamy specjalnie wyselekcjonowane ziarna kawy z gatunku arabica, pochodzące z całego świata. Staranny wybór dostawców daje nam pewność, że ziarno, które do nas dociera jest zawsze najwyższej jakości.

Kawę wypalamy na bieżąco małymi partiami, nie magazynujemy jej.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się w większości jednorodne 100 procent arabik z kilkunastu krajów z całego świata oraz autorska mieszanka.

Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniej kawy.

 

Galeria

Więcej miejsc